Masážny salón
O nás

    Za začiatkom vzniku masážneho salónu Relax a úľava stála myšlienka pomoci druhým. Zakladateľ a majiteľ salónu Ján Nemčok otvoril prvé priestory s rozlohou 20 metrov štvorcových v septembri 2005 a pracoval v nich sám. Chcel v Brezne vytvoriť niečo viac, niečo čo tu dovtedy nebolo, masážny salón ktorý by fungoval ako relaxačné a rehabilitačné centrum. S touto víziou sa v roku 2007 presťahoval do väčších priestorov a pribudol aj prvý zamestnanec.

    Po štyroch rokoch nastal čas na zmenu a tak sa salón presťahoval do súčasných priestorov, rozšírila sa ponuka služieb a zakúpil sa vákuový prístroj Niodé, ktorý malo odvtedy možnosť vyskúšať mnoho spokojných klientov.

    V júni toho roku sa salón rozšíril o ďalšiu miestnosť a momentálne tu pracujú ďalší 3 maséri. Za 10 rokov svojho pôsobenia v Brezne si salón získal mnoho verných a spokojných klientov a preto sme vždy pripravení ponúknuť vám tie najlepšie služby.

Vyberte si zo širokej škály našich masáží. Či sa už jedná o zdravotný problém alebo formovanie postavy, náš profesionálne vyškolený personál je vám vždy ochotný pomôcť pri riešení akéhokoľvek problému. Samozrejmosťou u nás je individuálny a pozitívny prístup. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Náš tím

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok 
9:00 - podľa objednávok

Sobota                 
podľa objednávok

Obedňajšia prestávka  
12:00 - 13:00